CNC Takım

ARC Makina Takım, 1997 yılında endüstriyel mamüller , CNC Torna, CNC İşleme merkezleri ve hertürlü CNC veya Mekanik olan Otomat ve Index Sanayi makineları ve Ürünleri  konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş ve tanınmış takım firmalarının bayiliğini başarıyla yürütmüştür.

2003 yılı itibariyla  kesici takım konusundaki başarılarını ,CNC Torna piyasasına  Türkiye bayiiligini yaptıgı CNC Markaları ile talaşlı imalat sektöründe hizmet vermektedir. Şirketimiz, Tayvan menşeili Alpha Tech 25 ve 32 lik C eksenli ve yanda C eksen canlı takımlı  CNC torna tezgahları ile yine aynı firmanın üretigi SY 32 Model  32 lik  C ve Y eksenli CNC tornalarını Yandan 3 adet Servo C eksenli  ve İşmilinde 6000 devirli olarak  , ayrıca  Çubuktan İşleme Tezgahı olarak bilinen CNC makinalarımıza yine Taywan dan Bartech Magazinli Çubuk Sürücüleri`nin Türkiye’de pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini yürütmektedir. Gerek servis tecrübemiz gerekse CNC  makinalarımızın seri ve hızlı olması nihai kullanıcı olan üreticiye rekabet şansı kazandırmıştır.

Gunumuzde yerini CNC Gang tipi tornaya bırakan Eski Mekanik ,Kamla çalışan, Index ,tornos ,Sthrom, gibi otomat tezgahlarını ikinci el olarak anlaşıldıgı taktirde peşinata sayarak , İşletmenin yeni CNC alımına ekonomik destekte saglamaktayız. Ikinci el aldıgımız ürünler aşagıda sipariş edilen makine tiplari için geçerli olmaktadır;

 ALPHA 25 CNC Torna, ALPHA 32 CNC Torna , SY 32 CNC Torna ,   ALPHA( ALFA) TECH ,LIBARE, LIBARE SY 32, 38,LIBARE 32,

SDY20 , SDY32 , SDY42 CNC KAYAR OTMAT (SWISS TYPE)    

Şirketimiz, müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak, pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra üretici firma ile Ar-Ge çalışmaları da yapmakta ve Türkiye’deki imalat sektörüne daha kullanışlı makinalar sunmayı hedeflemektedir. Sanayinin Her Türlü ; torna parçaları, oto gaz parçaları, baglantı elemanları , fittings boru kesme , fren hortum uçları imalatı, fırın ve fırın parçaları imalatı ,kompresor parçalari imalatı,priz aksesuar parçaları imalatı  ,gaz ve klima parçaları imalatı , otomotiv  yan sanayi imalatı ve daha birçok sektöre de hitab eden CNC Ürün portföyümüzdeki makinalar, Türk imalat sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, müşterilerimizin istekleri göz önüne alınarak geliştirilmiştir. Yeniliklere açık olan ARC Makina Takım, nihai kullanıcının isteklerini her zaman göz önünde bulundurarak verimlilik artırımını hedeflemektedir.

LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH  : 2011 Ocak itibarı ile Turkiye ofisi olarak hizmet vermekteyiz.

Turkiye Leistritz olarak  Sn Selcuk Arica , Ulke satıs Md. olarak Leistritz Istanbul Head Ofisimizde bulunmaktadır. Herturlu Satıs ,Servis konusunda kendisi direk Almanyaya baglı olarak çalışmaktadır.

Kama ve Profil Tezgahları,  Dönerek vida Acma Tezgahları (Whirling), Ovalama Tezgahları olarak 3 ana baslık altında Leistritz firmamızın Makina uretimi bulunmaktadır.

Ozellıkle Disli,Reduktor,ve Pompa imalatcılarına yonelik  ,Polymat, LWN Serisi Whirling CNC,LWN RT Serisi Ovalama tezgahlarımız Dunya çapında kullanılmakta olup Turkiyenin Seckin Firmalarındada mevcuttur.

Talebiniz dogrultusunda ,Leistritz den Sn. Secuk bey ile Beraber ,Nurnberg te bulunan fabrikamızı ziyaret edebilir ve her zaman detayli bilgilere tarafımızdan ulaşabilirsiniz.

Leistritz Turkey Sales Maneger: Selcuk Arica -0532 256 76 43   [email protected]

 

 

Özel bir konu ve Son teknoloji ürünü olan “ boru kaçak algılama “ sistemlerinde Turkiye ve Arap ülkeleri Bayiligini yürüttügümüz Polonyalı ortagımızla, “petrol boru hatları” konusunda büyük projelere imza atmaya devam etmekteyiz.

 

Kacak Kontrol ve Sızdırmazlık  test   konularında  dunya lideri Alman Markası olan JW Froehlich   kaçak test cihazları ile kalite kalite konusunda hizmet vermeye baslamıs bulunmaktayız.

Kaçak Test ,

Hava ile TEST  , kacak kontrol cihazı  veya sızdırmazlık test cihazı olarakbilinen Froehclich

Sizdiırmazlık Test , transmisyon testi , transmission test, gearbox  dişli kutusu testi, far ,aku test.

ve her türlü test ihtiyaçlarınıza  sızdırmazlık test cihazı ve cihazlarımız

MPS 100,  MPS 200  modeleri ile hızlı ve kesin çözum sunmaktayız. Froehlich MPS 300 , MPS 400

Günden güne gelişen teknolojik rekabetin arttığı bir ortamda kendimizi geliştirerek ve yenileyerek en son teknolojik ürünlerle imalat sektörüne hizmet vermeye devam edeceğiz.


Etiketler : takım tanıtım , kama , test , sızdırmazlık test , leistritz , profil , cnc , makine , whirling , kaçak test , kaçak , torna , panel , ateq , atek , taşlama , taslama , açma , diş , uc , , libare , otomat , oto , kayar , kama , insert , ,

arc-makina.com